"عدم توانایی راننده" پژو 206 را متلاشی کرد + تصاویر

"عدم توانایی راننده" پژو 206 را متلاشی کرد + تصاویر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 16:02 روز گذشته با تماس رانندگان خودروهای عبوری از بزرگراه آزادگان با سامانه 125 آتش‌نشانی تهران مبنی بر تصادف شدید چند خودرو با هم، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه 16 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، نرسیده به تهرانسر اعزام کرد.


مهدی شریفی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزام شده درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 حین حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان ناگهان به علت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون باری تصادف کرد.


وی افزود: در پی این حادثه ، راننده خودروی پژو 206 به شدت دچار آسیب‌دیدگی و قبل از رسیدن نیروهای عملیات از داخل خودرو خارج شد.


بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق هر دو خودرو و کشیدن دو رشته لوله آبدهی برای احتیاط و استقرار در محل، سرنشین مصدوم خودروی سواری (مرد 28 ساله) را به سرعت برای ادامه مداوا و انتقال به مرکز درمانی، تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند. انتهای پیام/منبع خبر : tn.ai